Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Chalina

Bardzo dobre kompozycyjnie i kolorystycznie, jest fajny nastrój, nieco gorzej z samym rzemiosłem kreski. Ołówek nie jest zbyt wdzięcznym materiałem, jeśli chodzi o rozcieranie. Widzę sporo myślenia plamowego, próbowałeś kiedyś malarstwa albo tuszu?


Ilustracja całkiem obrazowa, miałabym jedynie zastrzeżenia co do ilości tonów - gdyby były bardziej zróżnicowane, bardzo podniosłoby to estetykę. Dobrze, że kreska jest zróżnicowana, ale jej potencjał nie jest w pełni wykorzystany. Widzę też kilka błędów anatomicznych wynikających z niedokładnej obserwacji, takich jak brak charakterystycznego zwężenia czaszki na skroniach, zbyt niskie czoło (mózg neandertalczyka zmieściłby się, ale homo sapiens miałby już problem), bardzo słabo zarysowany światłocień (jadąc np. tramwajem czy chodząc na ulicy zwróć uwagę na to, jaka część twarzy jest zwykle oświetlona, jaka zacieniona - najciemniejsze są zwykle oczodoły, a wielu początkujących rysowników rysuje białka oczu całkowicie białe; najjaśniejsze zwykle jest czoło, nos, nieco słabiej podbródek i policzki). Za to fajnie jest zaobserwowana góra klatki. No, naprodukowałam się trochę w komentarzu, ale to dlatego, bo widzę potencjał


Ciekawe, malarskie zdjęcie.
Ogromnie podoba mi się jego "fakturowość" - bardzo wyraźnie inna jest skóra, kubek, dym, włosy, jednocześnie swietnie się komponując. Bardzo przypadło mi do gustu owo lekkie zarysowanie twarzy - jest widoczna, choć nie do końca, a spojrzenie jest wyraziste.

No i temat- bardzo wyraźnie są pokazane uroki codziennego życia.


Cóż, szkoda. Ciekawie się oglądało tę galerię.
Miejsce jak zawsze intrygujące i znakomiciesfotografowane.


Widzę nowe motywy.
Ich wprowadzenie zdecydowanie podbija pracę - jest wyrazistsza w odbiorze, jeszcze bardziej zaciekawia. We wcześniejszych jednak trochę pewne rzeczy się gubiły. Tu jest jednocześnie klimat i klarowność.
Elementy typu szachownica na ogół ciekawie wypadają ze względu na to, jak łatwo się osiąga rytm. A owa roślinna kładka, zwłaszcza w połączeniu ze stworkami, kojarzy się z jakimś biotaśmociągiem


Ciekawe, bardzo plastyczne. Podoba mi się wyrazistość i malarskość tej fotografii.


Ciekawie splatające się motywy różnych stworów i istot z roślinnością.
Chaos i zagęszczenie dobrze wpływają na nastrój i zmuszają odbiorcę do uważnego przyglądania się pracy.
Zaciekawia.


Przechylenie kadru na ogół jest efekciarskim zabiegiem; tutaj wprowadza dynamikę.
Dobrze podkreślony charakter miejsca poprzez uwzględnienie starych butelek z piwem.
Jak zawsze ciekawie i nastrojowo.


Surrealistyczne. Specyficzny światłocień i szumy doskonale się sprawdzają w nadawaniu estetyki snu.
Przyjemna kolorystyka.
Postać ciekawie wykreowana, z wyobraźnią.


Ciekawie wypatrzone.
Interesująco wyglądają owe pęknięcia i obrośnięcia, widać długi upływ czasu.
Oczywiście - zawory budują świetny rytm.
Kadr przezacny.


Robi wrażenie owo niebieskawe światło pokazujące wszystkie rytmiczne, nierówne schodki. Zdaję sobie sprawę, że warunki oświetleniowe w takich miejscach nie są łatwe, ale jednak szkoda, że poza tym fragmentem światłocień jest bardzo płaski, jak po lampie błyskowej.
Niemniej praca jest dobra, miejsce ciekawe, podobają mi się niuanse w postaci swobodnie zwisającego łańcucha czy zapadających się szyn.


Z charakterem
Ciekawie wypatrzone to, jak figura Marii wygląda w zestawieniu z malunkiem latającej babci. Jest w kadrze bardzo wiele elementów, ale to tylko nadaje smak. Lekko surrealistyczne.


Sympatyczne, obrazem rzeczywistości trochę w kierunku Sapkowskiego.
Rysunek niby "bazgrolony", kanciasty, ale widać precyzję i świadomość przy rysowaniu.


Wygląda jak baza statku kosmicznego na obcej planecie.
Oczywiście nie tylko nietypowy kształt budynku na to wpływa, ale też spora ilość wolnej przestrzeni i stonowane b&w.
Inne zalety fotografii to przyjemny kontrast i zróżnicowanie tonów - także na niebie, co rzadko się udaje uchwycić.


Wygląda jak baza statku kosmicznego na obcej planecie.
Oczywiście nie tylko nietypowy kształt budynku na to wpływa, ale też spora ilość wolnej przestrzeni i stonowane b&w.
Inne zalety fotografii to przyjemny kontrast i zróżnicowanie tonów - także na niebie, co rzadko się udaje uchwycić.


Zaciekawia
Przyjemnie, lekko minimalistycznie pokazana przestrzeń - nie ma ani jednego zbędnego elementu. Głównym atutem są rytmicznie ułożone schody. Dobrze też wypada kolorystyka - zdecydowany żółcień świetnie wygląda w połączeniu z burym niebem.


Zaciekawiają mnie owe drobne niuanse typu odciski popękanych ust - sugeruje to jakąś narrację.
Żywa mimika, mocny kontrast i spojrzenie poprzez pozaginaną folię to mocne atuty zdjęcia.


Nastrojowe; przypomina kadr z jakiegoś filmu.
Atutem jest budowanie napięcia - za pomocą kontrastu w b&w, bandaży (nadających dodatkowo rytm), powiewnych szat i owego poblasku wśród chmur.
Ciekawa, przyciągająca uwagę, artystyczna fotografia.


Radziłabym odrobinę zmniejszyć rozmiar - trudno się ogląda. A szkoda, bo zdjęcie przezacne.
Umiejętnie pokazana przestrzeń - jest wiele elementów w kadrze, a nie ma przesytu. Kontrast i zróżnicowanie tonów ładnie wydobywa obiekty, nadaje im owo wrażenie trzeciego wymiaru. Grafitti stanowi ciekawy smaczek, a ponieważ się powtarza na ścianach i autobusie, nadaje również rytm.


Zacne.
Choć kadr jest wąski, a liczba obiektów duża, nie ma przesytu. Nadaje to wręcz dynamikę. Dobrze pokazane zainteresowanie dzieci. B&W idealnie tu pasuje, jest też odpowiedni kontrast i zróżnicowanie tonów.


Humorystyczny tytuł
Dobrze pokazany ruch - widać dobrze i "dominatora", i pole.
Dobra kompozycja i kadr - bez uwzględnienia owej chmury pyłu zdjęcie byłoby nudne.
Odpowiednia kolorystyka.


Ciekawie wprowadzona dynamika. Poza meteorem niby nie ma niczego jednoznacznie wskazującego na ruch, ale inne elementy delikatnie sugerują. Szczególnie wyrazista perspektywa i kontrast.


Bardzo przyjemny koloryt
Świetnie wygląda ów kontrast. Wzorzyste auto, barwna tablica - i pusta betonowa przestrzeń. Niezwykłość obok codzienności.
Oprócz tego - dobry kadr. Jest idealna harmonia, nie ma ani nadmiernej ascezy, ani przesytu.


Odbicie w wodzie? Ciekawie wykorzystane. Powstała deformacja nadaje surrealistyczną estetykę nie wchodząc jednocześnie w abstrakcję.


Świetny pomysł, w dodatku ciekawie wykonany. Mimo, że twarz jest ustawiona całkowicie profilem, podczas gdy ciało na wprost (co ludzie rzadko robią spontanicznie), wygląda to całkiem naturalnie. Widać przyjemną prostotę, do której ziarno doskonale pasuje.1 2 3 4 5 6 ... 73 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt